Kontakta oss

Du är välkommen med Dina synpunkter och förslag på åtgärder för att förbättra miljön längs vår vackra kust.

* anger obligatoriska fält

 
 Kerstin Ahlberg
Ordförande
Kerstin Ahlberg
Telefon:
E-post: kerstin.ahlberg@kustmiljogruppen.org

Pernilla Landin
Kassör
Pernilla Landin
Telefon: 
E-post: pernilla.landin@kustmiljogruppen.org

Mattias Nilsson
Sekreterare 
Mattias Nilsson
Telefon: 
E-post: mattias.nilsson@kustmiljogruppen.org

Robert Briland
Ledamot
Robert Briland
Telefon: 0480-44 01 03, 0480-44 03 41, 070-631 88 80
E-post: briland.r@telia.com

Magnus Rosenborg
Ledamot
Magnus Rosenborg
Telefon: 0486-200 51, 0735-129 715
E-post: magnus.rosenborg@gmail.com

Hans Brolin
Ledamot
Hans Brohlin
Telefon: 0486-202 57, 070-839 44 64
E-post: torsassportfiske@gmail.com

Foto saknas
Ledamot
Jarl Sturesson
Telefon: 076-013 83 37
E-post: sturessonjarl@gmail.com


Ledamot
Bo Johnér
Telefon: 0486-106 84, 070-359 89 18
E-post: bo.johner@telia.com

Pia Prestel
Adjungerad ledamot
Pia Prestel
Telefon: 0486-205 20, 070-770 62 90
E-post: pia.prestel@hotmail.com

Ove Lind
Ersättare
Ove Lindh
Telefon: 073-823 46 43
E-post: oveva.lindh@telia.com

 Gunilla Bergström Hagström
Ersättare
Gunilla Berglund Hagström
Telefon: 070-836 92 48
E-post: berglundhagstromgunilla@gmail.com

Kifle Yessab
Ersättare
Kifle Yessab
Telefon: 076-742 30 87
E-post: kyessab@gmail.com

Foto saknas
Ersättare
Gunnar Larsson
Telefon: 0486-203 36, 070-775 44 43
E-post: bgl.skallenas@gmail.com

Foto saknas
Ersättare
Christer Johansson
Telefon: 070-871 09 90
E-post: Christer.joran@ownit.nu